personallista sida


Visar 39 objekt
namnFunktionundervisar i klassföreståndaree post
Sortera 
 
Sortera 
 
Sortera 
 
Sortera 
 
Sortera 
 
namnFunktionundervisar i klassföreståndaree post
Martin Nihlen lärare matematik, no 9d martin.nihlen@malmo.se 
Johan Aldgård lärare musik  johan.aldgard@malmo.se  
Erik Hallström lärare bild  erik.hallstrom@malmo.se  
Per Hedberg lärare matematik, no 9c per.hedberg2@malmo.se  
Bengt Stenqvist elevassistent   bengt.stenqvist@malmo.se  
Elin Lund lärare   elin.lund10@malmo.se  
Kamilla Persson elevassistent   kamilla.persson2@malmo.se  
Martin Abrahamsson lärare idrott & hälsa, fotboll  martin.abrahamsson@malmo.se 
Torbjörn Persson lärare träslöjd 6a torbjorn.persson@malmo.se 
Peter Tundo lärare svenska, so 6b peter.tundo@malmo.se 
Ulrika Feldtman lärare svenska, so 9a ulrika.feldtman@malmo.se  
Mats Johannesson lärare matematik 6a mats.johannesson@malmo.se  
Kostas Daskalos lärare engelska, so 8c konstantinos.daskalos@malmo.se  
Marie Louise Nilsson lärare idrott och hälsa, engelska 8b marie-louise.nilsson2@malmo.se  
Magnus Larsson lärare hem och konsumentkunskap, svenska 8a magnus.larsson2@malmo.se  
Ulrika Magnusson lärare svenska, so 7a ulrika.magnusson@malmo.se  
Monika Grahn Nessow lärare svenska, so 8b monika.grahn-nessow@malmo.se 
Fredrik Holst lärare tyska, engelska 7b fredrik.holst@malmo.se  
Jörgen Åsling lärare matematik 7b jorgen.asling@malmo.se  
Eve Westergren lärare textilslöjd, engelska 8a eva.johansson6@malmo.se  
Charlotte Österling lärare svenska, engelska 7c charlotte.osterling@malmo.se  
Monika Knutagård lärare spanska 7c Monika.knutagard@malmo.se  
Rut Bjerhagen lärare franska, svenska 9b rut.bjerhagen@malmo.se  
Ann-Christine Rayner speciallärare särskild undervisningsgrupp  ann-christine.rayner@malmo.se  
Gabriella Stiernströmer speciallärare särskild undervisningsgrupp  gabriella.stiernstromer@malmo.se  
ann.christin ingemansson specialpedagog särskild undervisningsgrupp  ann-christin.ingemansson@malmo.se  
Belma Popaja specialpedagog   belma.popaja@malmo.se  
Ingrid Nilsson specialpedagog särskild undervisningsgrupp  ingrid.nilsson2@malmo.se  
Sarah Tillman lärare svenska, so  sarah.tillman@malmo.se  
Beata Beranius lärare  4 alfa beata.beranius@malmo.se 
Ann- Sofie Åkesson lärare  4 beta ann-sofie.akesson@malmo.se  
Valda Molin lärare  4c valda.molin@malmo.se  
Marie Lundqvist lärare  4d marie.lundquist@malmo.se  
Desirée Dahlgren lärare  4 gamma desiree.dahlgren@malmo.se  
Karolina Svensson lärare  5 alfa karolina.svensson10@malmo.se  
Cecilia Lindahl lärare  5 beta cecilia.lindahl@malmo.se  
Marie Persson lärare  5 gamma marie.persson2@malmo.se 
Raja Abdulkarim lärare matematik, no 8c rajamohammed.abdulkarim@malmo.se  
Christoffer Grimberg lärare idrott & hälsa  christoffer.grimberg@malmo.se 
Visar 39 objekt
Comments